Apie

NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

Vincas KudirkaRenginys skiriamas Vincui Kudirkai, lietuvių tautinio sąjūdžio ideologu, judėjimui, padėjusiam pamatus modernios lietuvių tautos formavimuisi, politinio išsivadavimo, savos tautinės valstybės sukūrimui.
Taip pat jis žinomas kaip Lietuvos Respublikos nacionalinio himno autorius, laikraščio „Varpas“ redaktorius.

 

 

Dailyraščio konkursą organizuoja Lietuvių kalbos institutas, UAB „Biuro pasaulis“ ir iniciatyvinė pedagogų grupė.

Konkursas organizuojamas vadovaujantis patvirtintais nuostatais, kuriuos rasite čia.

Dailiojo rašto darbai autoriams negrąžinami. Dailyraščio konkurso organizatoriai pasilieka teisę konkurso darbus bei renginio nuotraukas bei vaizdo medžiagą publikuoti ir naudoti  žiniasklaidoje bei reklamos tikslais.

Iškilus klausimų Dailyraščio konkurso dalyviai gali kreiptis į konkurso koordinatorę Rasą Gruodytę tel.: +370 699 79643; el. paštu rasa.gruodyte@biuropasaulis.lt.

Organizatoriai:

UAB „Biuro pasaulis“
Vilkpėdės g. 20, LT-03151
Vilnius, Lietuva
Tel.(8-5) 236 19 40 faks.(8-5) 236 19 41
el. paštas rasom@biuropasaulis.lt
Lietuvių kalbos institutas
P. Vileišio g. 5, LT-10308
Vilnius, Lietuva
Tel. (8-5) 234 64 72, faks. (8-5) 234 72 00
el. paštas lki@lki.lt

Partneriai ir rėmėjai:

2016 remejai


Dėl tinklapio Jūsų pasiūlymus siuskite: aurimas.tijunonis@biuropasaulis.lt arba link

Renginių fotonuotraukas, finalininkų darbus galite peržiūrėti galerijoje bei svetainėje www.foto.biuropasaulis.lt, kur rasite ir kitų renginių fotonuotraukas.

fb-artSekite mus @Facebook.

Instagram  Sekite mus @Instagram.

UAB Biuro pasaulis“ taip pat organizuoja kasmetinį konkursą „Piešiam!“

piesiam2014

Taip pat parodą – seminarų ciklą „Moderni mokykla“ .


 Rekomenduojamos naršyklės:

Sąrašas rekomenduojamų naudotis naršyklių, kurios be iškraipymu atvaizduoja visą mūsų puslapį:

Operacinė sistema Rekomenduojamos naršyklės
Windows Microsoft Internet ExplorerMozilla FirefoxApple Safari, arba Google Chrome (naujausios versijos)
Mac Apple Safari arba Mozilla Firefox (naujausios versijos)

Norėdami atnaujinti naršyklę, pasinaudokite viena iš rekomenduojamų nuorodų į naršyklės puslapį. Naudodami pasenusių versijų naršykles, Jūs greičiausiai negalėsite pamatyti mūsų tinklapio neiškraipyto. Taip pat reikia pažymėti, kad pasenusių naršyklių naudojimas kelia rimtą grėsmę Jūsų kompiuterio saugumui.


 

 Tinklapio autorinės teisės ir privatumo politika

Visa informacija, pateikta svetainėje www.rasom.lt, yra UAB „Biuro pasaulis“ nuosavybė.
Kopijuoti bei platinti svetainėje esančią informaciją be raštiško sutikimo draudžiama.

Interneto tinklalapyje pateikti asmens duomenys tvarkomi laikantis privatumo politikos sąlygų, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo reikalavimų ir kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

Pateikdami savo asmens duomenis tinklalapyje www.rasom.lt Jūs sutinkate, kad šie duomenys būtų tvarkomi taip, kaip išdėstyta šiose privatumo politikos sąlygose.
Tinklalapyje www.rasom.lt Jūs galite būti prašomi pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, savo telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Jūsų asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei UAB „Biuro pasaulis“ reikėtų su Jumis susisiekti, taip pat rinkodaros tikslais. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretiems Jūsų poreikiams, demonstruoti specialiai pagal vartotojo poreikius atrinktą turinį. Į Jūsų el. paštą gali būti siunčiami informaciniai bei reklaminiai laiškai, kurių bet kuriu metu galėsite atsisakyti.
Taip pat tinklalapyje www.rasom.lt gali būti atliekami tyrimai, apklausos ar vykdoma registracija. Šie tyrimai yra savanoriški, Jūs galite atsisakyti juose dalyvauti.
Jūsų asmens duomenims tvarkyti mes naudojame saugias organizacines ir technines priemones, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir nuo visų kitų neteisėtų veiksmų.
Visi surinkti asmens duomenys yra laikomi Lietuvos Respublikos teritorijoje. Registruojantis iš kitos šalies Jūsų duomenys bus perduoti į Lietuvos Respubliką. Jų panaudojimo, saugojimo ir sunaikinimo tvarką reglamentuos Lietuvos Respublikos įstatymai ir šios privatumo taisyklių sąlygos.
Jūsų asmeniniai duomenis bus naudojami tik UAB „Biuro pasaulis“. Įsipareigojame neatskleisti interneto tinklalapyje www.rasom.lt pateiktų asmens duomenų jokioms kitoms trečiosioms šalims prieš tai negavę Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privalėsime tai padaryti.
Informacija Jūsų kompiuteryje: Siekdami padaryti Jūsų judėjimą po tinklalapį patogesnį, mes naudojame „sausainiukų“ technologiją (angl. cookies). „Sausainiukas“ – tai simbolių rinkinys, siunčiamas iš mūsų tarnybinės stoties ir laikinai įkeliamas į Jūsų kompiuterį.
Taip pat mes automatiškai fiksuojame kompiuterių IP numerius ir tinklalapio naudojimo statistiką. Ši informacija padeda mums įvertinti, ko vartotojai tinklalapyje ieško.

Trečiųjų šalių tinklalapiai: interneto tinklalapyje www.rasom.lt yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingi už šių trečiųjų šalių tinklalapių turinį ar jų privatumo politiką net ir tada, kai į juos Jūs patenkate per mūsų tinklalapyje esančias nuorodas.

Privatumo politikos taisyklių sąlygų keitimas: mes pasiliekame teisę keisti šias privatumo taisyklių sąlygas pranešdami apie tai mūsų tinklalapyje. Jei Jūs naudositės mūsų tinklalapiu po to, kai pakeitimai bus atlikti, tai reikš, kad Jūs su jais sutinkate.

Šios privatumo politikos taisyklių sąlygos nekeičia asmens teisių, kurios jam suteiktos pagal galiojančius valstybinius įstatymus, nei riboja asmens teisių reikšti pretenzijas. Visi kilę ginčytini klausimai sprendžiami tarpusavio susitarimu, taip pat Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.


Tinklalapį sudėliojo AT©

  • Facebook
  • Google+