Rašom! 2014

Rašom! 2014 finalo nugalėtojai:

Originaliausia grupė

Vieta Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
1 Dalytė Stasiusiūnienė 52 m. Semeliškės
2 Vilma Miliukienė 44 m. Krekenava
3 Lina Damašiūnaitė Pankauskienė 35 m. Klaipėda

 

Medikų grupė

Vieta Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
1 Alma Kleinauskienė 38 m. Kaunas
2 Audronė Klanauskienė 50 m. Rokiškis
3 Rima Povilaitytė 51 m. Telšiai

 

Suaugusiųjų grupė

Vieta Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
1 Jūratė Krunglevičiūtė 46 m. Alytus
2 Laneda Jatulevičienė 59 m. Kaunas
3 Rima Taučienė 56 m. Vilnius

 

I grupė

Vieta Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
1 Paulina Kriščiūnaitė Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras Kaunas
2 Martyna Urmonaitė Antano Vienuolio pagrindinė mokykla Vilnius
3 Andrė Ožechauskaitė Senamiesčio progimnazija Kaunas

 

II grupė

Vieta Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
1 Bertina Dragūnaitė Juliaus Janonio gimnazija Šiauliai
2 Gabrielė Sinkevičiūtė „Santaros“ gimnazija Kaunas
3 Justina Turuta Simono Konarskio vidurinė mokykla Vilnius

Renginys vyko Lietuvos mokslų akademijoje, Gedimino pr. 3, Vilniuje.

Foto nuotraukas galite peržiūrėti galerijoje – link  arba puslapyje www.foto.biuropasaulis.lt.

 


 

 

 

Paskelbta 2014 vasario 16

Gavome 6311 dailyraščius: V__7360_c

I grupės 3118 dailyraščių iš 245 švietimo įstaigų;

II grupės  1905  dailyraščiai iš 194 švietimo įstaigos

III grupės  1171  dailyraščius (948 moterų dailyraščius ir 59 vyrų)

37 medikų dailyraščiai (33 moterų, 4 vyrų)

80 originaliai parašytus dailyraščius.

Taigi, ir į finalą kviečiamų dalyvių sąrašas:

 

Originaliausia grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Dalytė Stasiūnienė 52 m. Semeliškės
Lina Damašiūtė Paulauskienė 35 m. Klaipėda
Vilma Miliukienė 44 m. Krekenava

Medikų grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Alma Kleinauskienė 38 m. Kaunas
Rūta Beržinienė 48 m. Kaunas
Rūta Minelgienė 55 m. Kaunas
Vaida Kudirkienė 43 m. Kaunas
Rima Povilaitytė 51 m. Telšiai
Almira Chščenavičienė 49 m. Alytus
Rūta Žulpaitė 18 m. Mažeikiai
Vidas Vasiliauskas 40 m. Kaunas
Audronė Klanauskienė 50 m. Rokiškis
Vilma Sperauskienė 58 m. Mažeikiai

Suaugusiųjų grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Pranas Markevičius 77 m. Vilnius
Jurgita Taustikienė 50 m. Vilnius
Rima Taučienė 56 m. Vilnius
Jūratė Krunglevičiūtė 46 m. Alytus
Rita Zinevič 43 m. Grigiškės
Ramunė Šakinskienė 35 m. Mažeikiai
Audronė Gailiūnienė 50 m. Kėdainiai
Lina Abramavičienė 44 m. Kaunas
Laneda Jatulevičienė 59 m. Kaunas
Loreta Milaikienė 51 m. Kaunas

I grupė

Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
Milda Barščevičiūtė Elektrėnų pradinė mokykla Elektrėnai
Austėja Žilinskaitė Elektrėnų pradinė mokykla Elektrėnai
Nojus Jokūbaitis Gražinos pagrindinė mokykla Radviliškis
Emilija Mickevičiūtė Vidzgirio pagrindinė mokykla Alytus
Evelina Volskytė Tytuvėnų gimnazija Kelmė
Emilė Kleopatra Miežlaiškytė Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla Kaunas
Andrė Ožechauskaitė Senamiesčio progimnazija Kaunas
Evita Simanavičiūtė Juozo Urbšio katalikiška mokykla Kaunas
Paulina Kriščiūnaitė Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras Kaunas
Martyna Urmonaitė Antano Vienuolio pagrindinė mokykla Vilnius

II grupė

Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
Kamila Turuta Simono Konarskio vidurinė mokykla Vilnius
Justina Turuta Simono Konarskio vidurinė mokykla Vilnius
Agnė Vižlenskaitė Naujininkų mokykla Vilnius
Urtė Spirgytė „Ateities“ pagrindinė mokykla Telšiai
Kristina Armalaitė Gabijos gimnazija Mažeikiai
Ieva Krištaponytė „Varpo“ gimnazija Kaunas
Ramunė Stabingytė „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla Kaunas
Gabrielė Sinkevičiūtė „Santaros“ gimnazija Kaunas
Bertina Dragūnaitė Juliaus Janonio gimnazija Šiauliai
Aistė Aksamatauskaitė Tytuvėnų gimnazija Kelmė

Konkurso finalistų sąrašą galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu Adobe_PDF

Kaip atvykti iki Lietuvos Mokslų Akademijos – link ;


 

  • Facebook
  • Google+