Rašom! 2014 1 etapo pabaiga

Gavome 6311 dailyraščius:

I grupės 3118 dailyraščių iš 245 švietimo įstaigų;

II grupės  1905  dailyraščiai iš 194 švietimo įstaigos

V__7360_c

III grupės  1171  dailyraščius (948 moterų dailyraščius ir 59 vyrų)

37 medikų dailyraščiai (33 moterų, 4 vyrų)

80 originaliai parašytus dailyraščius.

Mažeikių „Ventos“ progimnazija atsiuntė 502 dailyraščius (I grupės 218 dailyraščius, II grupės 120 dailyraščius, III grupės 164 darbus). Progimnazija apdovanojama specialiuoju prizu.

Taigi, ir į finalą kviečiamų dalyvių sąrašas:

 

Originaliausia grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Dalytė Stasiūnienė 52 m. Semeliškės
Lina Damašiūtė Paulauskienė 35 m. Klaipėda
Vilma Miliukienė 44 m. Krekenava

Medikų grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Alma Kleinauskienė 38 m. Kaunas
Rūta Beržinienė 48 m. Kaunas
Rūta Minelgienė 55 m. Kaunas
Vaida Kudirkienė 43 m. Kaunas
Rima Povilaitytė 51 m. Telšiai
Almira Chščenavičienė 49 m. Alytus
Rūta Žulpaitė 18 m. Mažeikiai
Vidas Vasiliauskas 40 m. Kaunas
Audronė Klanauskienė 50 m. Rokiškis
Vilma Sperauskienė 58 m. Mažeikiai

Suaugusiųjų grupė

Dalyvio vardas, pavardė Amžius Miestas
Pranas Markevičius 77 m. Vilnius
Jurgita Taustikienė 50 m. Vilnius
Rima Taučienė 56 m. Vilnius
Jūratė Krunglevičiūtė 46 m. Alytus
Rita Zinevič 43 m. Grigiškės
Ramunė Šakinskienė 35 m. Mažeikiai
Audronė Gailiūnienė 50 m. Kėdainiai
Lina Abramavičienė 44 m. Kaunas
Laneda Jatulevičienė 59 m. Kaunas
Loreta Milaikienė 51 m. Kaunas

I grupė

Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
Milda Barščevičiūtė Elektrėnų pradinė mokykla Elektrėnai
Austėja Žilinskaitė Elektrėnų pradinė mokykla Elektrėnai
Nojus Jokūbaitis Gražinos pagrindinė mokykla Radviliškis
Emilija Mickevičiūtė Vidzgirio pagrindinė mokykla Alytus
Evelina Volskytė Tytuvėnų gimnazija Kelmė
Emilė Kleopatra Miežlaiškytė Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla Kaunas
Andrė Ožechauskaitė Senamiesčio progimnazija Kaunas
Evita Simanavičiūtė Juozo Urbšio katalikiška mokykla Kaunas
Paulina Kriščiūnaitė Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras Kaunas
Martyna Urmonaitė Antano Vienuolio pagrindinė mokykla Vilnius

II grupė

Dalyvio vardas, pavardė Švietimo įstaiga Miestas
Kamila Turuta Simono Konarskio vidurinė mokykla Vilnius
Justina Turuta Simono Konarskio vidurinė mokykla Vilnius
Agnė Vižlenskaitė Naujininkų mokykla Vilnius
Urtė Spirgytė „Ateities“ pagrindinė mokykla Telšiai
Kristina Armalaitė Gabijos gimnazija Mažeikiai
Ieva Krištaponytė „Varpo“ gimnazija Kaunas
Ramunė Stabingytė „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla Kaunas
Gabrielė Sinkevičiūtė „Santaros“ gimnazija Kaunas
Bertina Dragūnaitė Juliaus Janonio gimnazija Šiauliai
Aistė Aksamatauskaitė Tytuvėnų gimnazija Kelmė

Konkurso finalistų sąrašą galite atsisiųsti ir peržiūrėti PDF formatu Adobe_PDF

Įdomu:

Iš I grupės mergaitė Emilija Kleopatra Miežlaiškytė laimėjo I vietą Nacionaliniame PIEŠIAM konkurse.

II grupės 2012m. nugalėtoja Ramunė Stabingytė ir šiemet dalyvauja mūsų finale;

Originalaiusios grupės II vietos nugalėtoja Dalytė Stasiūnienė   ir šiemet mūsų finale.

Iš Kauno kviečiame 15 dalyvių;

Iš Vilniaus 7 dalyvius;

Iš Mažeikių 4 dalyvius;

Iš Alytaus 3 dalyvius;

po 2 dalyvius iš Telšių, Elektrėnų, Kelmės

Finalo vietą, datą bei laiką žinosime kitą savaitę, sekite naujienas www.rašom.lt

Skelbta Naujiena